拉脱维亚语Alexa排名

26. Calis.delfi.lvcalis.delfi.lv

网站简介:Portāls ģimenei. Informācija par bērniem un vecākiem, ēdieniem un skaistumkopšanu. Forumi, čati un speciālistu viedokļi.

27. Nra.lvnra.lv

网站简介:Ziņas un komentāri, avīzes tematiskie pielikumi, reklāmas un kontaktinformācija.

28. Likumi.lvlikumi.lv

网站简介:Bezpeļņas organizācijas valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas vēstnesis" izveidotais spēkā esošo Latvijas Republikas likumu un Ministru kabineta noteikumu bezmaksas portāls Internetā.

29. Cv.lvcv.lv

网站简介:The most recognized and the most popular job board in Latvia.

30. Db.lvdb.lv

网站简介:Biznesa laikraksts. Aktuālās ziņas un arhīvs grupēts pa nozarēm, ziņu meklēšana, informācija abonentiem un reklāmdevējiem.

31. Csdd.lvcsdd.lv

网站简介:Satiksmes ministrijas pārziņā esoša bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība, kas nodarbojas ar transportlīdzekļu reģistrāciju, autovadītāju kvalifikācijas eksāmenu pieņemšanu un vadītāja apliecību izsniegšanu, tehniskās apskates nodrošināšanu, ceļu uzraudzību satiksmei drošā stāvoklī, kā arī transportlīdzekļu un vadītāju valsts nozīmes reģistra veidošanu un uzturēšanu.

32. Tele2.lvtele2.lv

网站简介:Mobilo sakaru, fiksēto telekomunikāciju un datu pārraides operators. Informācija par uzņēmumu un pakalpojumiem.

33. Turiba.lvturiba.lv

网站简介:Ziņas par ausgstkolu, studiju programmām un tālākizglītību. Studentu aktualitātes, pašpārvalde, nodarbību saraksts un reglamenetējošie dokumenti. Studentu mājas lapas.

34. Otrapuse.lvotrapuse.lv

网站简介:Otrapuse.lv ir populārākais un kvalitatīvākais iepazīšanās portāls Latvijā, kas veidots tiem, kuri vēlas veidot nopietnas un ilglaicīgas attiecības. Mājas lapā ir iespēja izveidot savu profilu, meklēt savu otru pusi pēc dažādiem kritērijiem, sarakstīties

35. Meteo.lvmeteo.lv

网站简介:Īsteno valsts politiku meteoroloģijas, klimatoloģijas, hidroloģijas, gaisa kvalitātes un pārrobežu gaisa piesārņojuma ietekmes jomā. Laika ziņas, raksti, normatīvie dokumenti.

36. Soiduplaan.tallinn.eesoiduplaan.tallinn.ee

网站简介:Schedule for trams, buses and trolleybuses. [Estonian, English, Russian, Latvian, Lithuanian]

37. Forumcinemas.lvforumcinemas.lv

网站简介:Daile un Coca Cola Plaza kinoteātri. Filmu afiša, anotācijas, tops un meklētājs.

38. Https://www.mykoob.lv/

网站简介:Mykoob mācību sociālais tīkls ir būtisks atbalsts skolām, kas uzlabo un modernizē mācību procesu. Informācijas sistēma automatizē informacijas apmaiņu starp skolu, vecākiem, skolēniem un pasniedzējiem.

39. Pasts.lvpasts.lv

网站简介:Latvia

40. Bite.lvbite.lv

网站简介:Mobilo sakaru operators.

41. Nordea.lvnordea.lv

网站简介:Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Tai skaitā hipotekārā kreditēšana, vērtspapīru kontu apkalpošana, tirdzniecības finansēšana, termiņnoguldījumi, norēķinu kartes.

42. Https://www.rimi.lv/

网站简介:Mazumtirdzniecības veikalu tīkls. Informācija par uzņēmumu, loģistikas centru, Rimi lielveikaliem un Supernetto zemo cenu veikaliem. Ziņas klientiem un medijiem.

43. Maxima.lvmaxima.lv

网站简介:Pārtikas produktu un rūpniecības preču mazumtirdzniecības tīkla operators. Informācija par vadību un struktūru, statistikas dati, darba piedāvājumi.

44. Bilesuparadize.lvbilesuparadize.lv

网站简介:Koncertu, izrāžu un citu pasākumu biļešu iegāde tiešsaistē un tirdzniecības vietās. Informācija apmeklētājiem un rīkotājiem.

45. Copeslietas.lvcopeslietas.lv

网站简介:Makšķernieku portāls ar noderīgiem padomiem, ziņām, makšķerēšanas noteikumiem, kartēm un forumu..

46. Dateks.lvdateks.lv

网站简介:Datori, portatīvie datori, monitori, printeri, datoru komponentes. Datortehnikas serviss. Datoru komplektēšana, datortīklu aprīkojums. Digitālās kameras.

47. Maminuklubs.lvmaminuklubs.lv

网站简介:Televīzijas raidījums jauniem vecākiem. Raksti, raidījumu arhīvs, informācija par atbalstītājiem.m.

48. Ta.gov.lvta.gov.lv

网站简介:Materiāltehniski un finansiāli nodrošina Latvijas tiesu darbu, modernizē tiesvedības procesu un attīsta tiesu infrastruktūru Latvijā.

49. Elkor.lvelkor.lv

网站简介:Plaša profila mazumtirdzniecības uzņēmums.

50. Nva.gov.lvnva.gov.lv

网站简介:Palīdzība cilvēkiem, kuri meklē darbu un vēlās paaugstināt konkurētspēju darba tirgū. Normatīvie dokumenti, aktualitātes, darba birža.